Kliendisektor
OK

новости
Uudis
lähemalt

Sooduspakkumised

Meie koostööpartnerid

Kонтакты

Print

Hulgimüügi infotelefon

T: +372 650 3220
E: post@floreas.ee

Jaemüügi infotelefon

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Raivo Jaanson

T: +372 650 3236
M: +372 515 8585
E: raivo.jaanson@floreas.ee

Pirika Fedotova

T: +372 650 3222
M: +372 507 7735
E: pirika@floreas.ee

Siiri Jaanson

T: +372 650 3238
M: +372 502 0921
E: siiri.jaanson@floreas.ee

Darja Štšukina

T: +372 501 9020
E: darja@floreas.ee

Anu Helekivi

M: +372 50 14 749
E: anu@floreas.ee

Eve Vesiaid

M: +372 52 48 507
E: eve@floreas.ee

Siim Kalda

M: +372 510 8748
E: siim@floreas.ee

Kaido Murs

M: +372 501 0364
E: kaido@floreas.ee

Kalle Pillart

M: +372 501 1087
E: kalle@floreas.ee

Vambola Hamm

M: +372 521 8264

Märt Kaar

M: +372 5344 0036

Siin võiks olla sinu nimi!

Kui sa oled omal käel tegutsev lillede hulgimüüja, siis võta ühendust ja me teeme sulle pakkumise.

Kaili Jürgens

T: +372 650 3234
E: kaili@lilled.eu

Anne-Liis Poldre

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Kadri Tähe

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Дома
imago