Oleme avatud:

     E-R: 08.00 - 18.00

 L: 09.00 - 17.00

  P: 10.00 - 16.00

 

Floreas OÜ
Pärnu mnt 160J, 
Tallinn 11316 (vaata kaarti)

Reg.nr. 10577812
KMKR: EE 100566237
Swedbank EE382200221012628767
Danske Bank EE043300333410250007


HULGIMÜÜK:
T: 65 03 220
E: post@floreas.ee

HULGIMÜÜGI kliendiks peab olema lillede edsimüüja. Ehk omama lillepoodi või -kioskit, kus klient kaupleb lilledega.
Meil on tavaks, et igal kliendil on oma klienditeenindaja, kelle ülesandeks on kliendile kauba pakkumine ning tellimuste vastuvõtmine. Kaubapäeval seisab müügiteenindaja hea selle eest, et tellimus saaks kiiresti ja vigadeta täidetud. Pretensioonide puhul kauba kvaliteedi või pakkimisvigade osas, palume kontakteeruda isikliku müügiteenindajaga.
Kui leiate, et teenindus ei vasta teie nõudmistele, andke firma juhatusele sellest julgesti teada. Saates emaili: 
klient@floreas.ee . 

JAEMÜÜK:
T:  65 03 234

E: florist@floreas.ee 

JAEMÜÜK.
Jaekliendil on võimalik osta meie müügikeskusest kõiki kaupu ja teenuseid. Meil on väga head floristid ning kaubast ei tule puudust. Firmad, kes tihti ostavad lilli ja lilleseadeid on oodatud meie lepingulisteks klientideks
. Lepinguline klient maksab korra kuus tarbitud teenuste eest koondarve alusel.
Lillepoodide kontaktid leiate aadressilt www.flores.ee.


Meie koostööpartnerid

Kontakt

Print

Klienditeenindus

Hulgimüügi infotelefon

T: +372 650 3220
E: post@floreas.ee

Jaemüügi infotelefon

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Meeskonnajuhid

Siim Kalda

Tegevjuht

M: +372 510 8748
E: siim@floreas.ee

Eve Vesiaid

Juhtiv müügi- ja sissesostuinsener

M: +372 52 48 507
E: eve@floreas.ee

Siiri Jaanson

Raamatupidaja

T: +372 650 3238
M: +372 502 0921
E: siiri.jaanson@floreas.ee

Müügiteenindajad

Darja Štšukina

Müügiinsener

T: +372 501 9020
E: darja@floreas.ee

Anu Helekivi

Müügiinsener

M: +372 50 14 749
E: anu@floreas.ee

Mai-Riin Kalamees

Müügiinsener tase III

Tel: 650 3 220

Müügiesindajad

Kaido Murs

Juhtiv müügiinsener, tase V

M: +372 501 0364
E: kaido@floreas.ee

Margus Ets

Müügiesindaja

T: 50 21 072
margus@floreas.ee

Märt Kaar

Koostööpartner - Lõuna-Eesti

M: +372 5344 0036
Valka SuperAlko müügiesindaja Põhja-Eestis.

Kalle Pillart

Juhtiv laospetsialist V tase

M: +372 501 1087
E: kalle@floreas.ee

Vambola Hamm

Juhtiva laospetsialist IV tase

M: +372 521 8264

Raivo Jaanson

nõunik

T: 515 8585

Floristid

Kaili Jürgens

Florist-müügiteenindaja

T: +372 650 3234
E: kaili@lilled.eu

Anne-Liis Poldre

Florist-müügiteenindaja

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Kadri Tähe

Florist-müügiteenindaja

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Avaleht
imago