Floreas LLC
Tervise 5A Tallinn 11316 Estonia (see map here)

Phone: +372 65 03 220
Fax: +372 65 03 230
e-mail: post[at]floreas.ee

Registration No. 10577812
VAT No: EE 100566237
Bank: Hansapank 767
A/a 22 101 26 28 767


Meie koostööpartnerid

Contact

Hulgimüügi infotelefon

T: +372 650 3220
E: post@floreas.ee

Jaemüügi infotelefon

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Teamleaders

Raivo Jaanson

Member of the board

T: +372 650 3236
M: +372 515 8585
E: raivo.jaanson@floreas.ee

Pirika Fedotova

Purchaser

T: +372 650 3222
M: +372 507 7735
E: pirika@floreas.ee

Siiri Jaanson

Accountant

T: +372 650 3238
M: +372 502 0921
E: siiri.jaanson@floreas.ee

Customer servicer

Darja Štšukina

T: +372 501 9020
E: darja@floreas.ee

Anu Helekivi

Sales assistant

M: +372 50 14 749
E: anu@floreas.ee

Eve Vesiaid

Sales assistant

M: +372 52 48 507
E: eve@floreas.ee

Salesmen

Siim Kalda

M: +372 510 8748
E: siim@floreas.ee

Kaido Murs

M: +372 501 0364
E: kaido@floreas.ee

Kalle Pillart

M: +372 501 1087
E: kalle@floreas.ee

Vambola Hamm

M: +372 521 8264

Märt Kaar

M: +372 5344 0036

Siin võiks olla sinu nimi!

Kui sa oled omal käel tegutsev lillede hulgimüüja, siis võta ühendust ja me teeme sulle pakkumise.

Kaili Jürgens

T: +372 650 3234
E: kaili@lilled.eu

Anne-Liis Poldre

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Kadri Tähe

T: +372 650 3234
E: florist@floreas.ee

Main page
imago